Vážený pane Burkoni,

 

chtěl bych Vás touto cestou informovat o mé spokojenosti se službami prodejního a servisního oddělení motocyklů v Pardubicích.

Vlastním motocykl Triumph Tiger 1050  a nejbližší značkový servis je buď v Praze, nebo v Olomouci. Uvítal jsem tudíž, že připravujete zázemí pro tuto značku v Pardubicích. Pracuji jako realitní makléř společnosti RELIA s.r.o. a mám v Lázních Bohdanči obchodní zastoupení. Díky pracovní vytíženosti jsem pozapomněl na předsezónní servis motocyklu a poslední týden před motodovolenou jsem vše řešil.
Po telefonickém rozhovoru s panem Lukášem Blažkem jsem byl mile překvapen ochotou, příjemným jednáním. Není to všude zvykem. Navrhovaný termín (23.06) mi vyhovoval a po příjezdu do servisu vše probíhalo jako na drátku. Navíc mi byla nabídnuta možnost zapůjčení předváděcích motocyklů po dobu servisu, což jsem uvítal. Přestože je pan Lukáš Blažek hodně mladý, má přehled  a vystupuje jako profesionál. To vzhledem ke své profesi dokážu ocenit a svůj názor si nenechám pro sebe. Pozitivních referencí, není nikdy dost. Znám to ze své profese. 
Po této zkušenosti mám jasno, kde budu servisovat motocykl v budoucnosti. A při budoucí výměně motocyklu určitě Vaší prodejnu také navštívím.

Je vidět, že si na budování dobrého jména dáváte hodně záležet a výběr zaměstnanců nepodceňujete.

 

Přeji Vám hodně úspěchů.

 

Krásný den.

B.M.

Lázně Bohdaneč